Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: updated
ast: anováu

en: Content management
ast: Xestor de conteníos

en: Published
ast: Espublizáu

en: published
ast: espublizáu

en: Results
ast: Resultaos
