Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: title
cs: nadpis

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: updated
cs: aktualizováno

en: remove
cs: odstranit

en: Content management
cs: Správa obsahu

en: Published
cs: Zveřejněno

en: published
cs: zveřejněno

en: author
cs: autor

en: or
cs: nebo

en: Results
cs: Výsledky

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Update @title
cs: Aktualizovat @title
