Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Content management
dz: ནང་དོན་འཛིན་སྐྱོང་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་
