Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: title
eo: Titolo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: Content management
eo: Enhava administrado

en: Published
eo: Publikigita

en: published
eo: publikigita

en: Results
eo: Rezultoj
