Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: title
es: título

en: Cancel
es: Cancelar

en: Yes
es: Sí

en: updated
es: actualizado

en: created
es: creado

en: remove
es: eliminar

en: Content management
es: Administración de contenido

en: Published
es: Publicado

en: published
es: publicado

en: author
es: autor

en: or
es: o

en: Results
es: Resultados

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Update @title
es: Actualizar @title
