Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: title
gu: શીર્ષક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: created
gu: રચાયું

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: author
gu: લેખક

en: or
gu: અથવા

en: Results
gu: પરિણામો
