Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: title
hi: शीर्षक

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: updated
hi: अद्यतन

en: created
hi: बनाया

en: Content management
hi: साहित्य संचालन

en: Published
hi: प्रकाशित

en: published
hi: प्रकाशित

en: author
hi: लेखक

en: or
hi: अथवा

en: Results
hi: परिणाम

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Update @title
hi: अद्यतन @title
