Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: title
lv: virsraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: updated
lv: labots

en: created
lv: izveidots

en: remove
lv: izņemt

en: Content management
lv: Satura pārvaldība

en: Published
lv: Publicēts

en: published
lv: publicēts

en: author
lv: autors

en: or
lv: vai

en: Results
lv: Rezultāti

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Update @title
lv: Papildināt @title
