Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Content management
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਪਰਬੰਧ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ
