Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: title
pt: título

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: updated
pt: atualizado

en: created
pt: criado

en: remove
pt: remover

en: Content management
pt: Gestão de conteúdos

en: Published
pt: Publicado

en: published
pt: publicado

en: author
pt: autor

en: or
pt: ou

en: Results
pt: Resultados

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Update @title
pt: Actualizar @title
