Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: or
se: dahje

en: Results
se: Ohcanbohtosat
