Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: updated
sq: u përditësua

en: Content management
sq: Manazhimi i përmbajtjes

en: Published
sq: Publikuar

en: published
sq: publikuar

en: Results
sq: Rezultatet
