Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: title
uk: назва

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: updated
uk: оновлено

en: created
uk: створений

en: remove
uk: видалити

en: Content management
uk: Керування вмістом

en: Published
uk: Опубліковано

en: published
uk: опубліковано

en: author
uk: автор

en: or
uk: або

en: Results
uk: Результати

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Update @title
uk: Оновити @title

en: Remove Duplicates
uk: Вилучити дублі
