Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: updated
az: yeniləndi

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: author
az: müəllif

en: or
az: və ya

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb
