Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: title
th: ชื่อ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: updated
th: ถูกปรับปรุง

en: remove
th: เอาออก

en: Content management
th: การจัดการเนื้อหา

en: published
th: ตีพิมพ์

en: author
th: ผู้เขียน

en: or
th: หรือ

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Update @title
th: ปรับปรุง @title
