Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: title
tr: başlık

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: updated
tr: güncellendi

en: created
tr: oluşturulma

en: remove
tr: sil

en: Content management
tr: İçerik yönetimi

en: Published
tr: Yayında

en: published
tr: yayında

en: author
tr: yazar

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Update @title
tr: @title güncelle
