Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: title
ur: عنوان

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: Published
ur: شائع شدہ
