Render Js Css (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Home page
be: Хатняя старонка

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Content Type
be: Тып змесціва
