Render Js Css (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Home page
da: Forside

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Content Type
da: Indholdstype
