Render Js Css (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Home page
de: Startseite

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Content Type
de: Inhaltstyp
