Render Js Css (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Home page
he: דף הבית

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Content Type
he: סוג תוכן
