Render Js Css (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Home page
id: Beranda

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: Content Type
id: Tipe Konten
