Render Js Css (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Home page
pl: Strona domowa

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości
