Render Js Css (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Home page
ru: Главная страница

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Content Type
ru: Тип материала
