Render Js Css (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Home page
ta: முதற்பக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை
