Render Js Css (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Home page
tr: Anasayfa

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi
