Render Js Css (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Home page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Content Type
ar: نوع المحتوى
