Render Js Css (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Home page
ca: Portada

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Content Type
ca: Tipus de contingut
