Render Js Css (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Home page
el: Αρχική σελίδα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου
