Render Js Css (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Home page
mr: मुख्य पान

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
