Render Js Css (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Home page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Content Type
oc: Tipe de contengut
