Render Js Css (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Home page
fa: صفحه خانگی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Content Type
fa: نوع محتوا
