Render Js Css (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Home page
fr: Page d'accueil

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Content Type
fr: Type de contenu
