Render Js Css (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Home page
ja: ホームページ

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ
