Render Js Css (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Content Type
cs: Typ obsahu
