Render Js Css (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Home page
eu: Azala

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Content Type
eu: Eduki Mota
