Render Js Css (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Content Type
lt: Turinio tipas
