Render Js Css (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Home page
ro: Acasă

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut
