Render Js Css (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Home page
sv: Hemsida

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Content Type
sv: Innehållstyp
