Render Js Css (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Home page
vi: Trang nhà

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Remove Files
vi: Gỡ bỏ tập tin
