Render Js Css (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Home page
fi: Kotisivu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi
