Render Js Css (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Content Type
gl: Tipo de Contido
