Render Js Css (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Home page
hu: Címlap

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Remove Files
hu: Fájlok eltávolítása
