Render Js Css (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Home page
is: Heimasíða

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: Content Type
is: Efnisgerð
