Render Js Css (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Home page
nl: Voorpagina

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Content Type
nl: Inhoudstype
