Render Js Css (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Content Type
sk: Typ obsahu
