Render Js Css (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Content Type
uk: Тип матеріалу
