Renderkit (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Field
az: Sahə

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Inline
az: Xətdə

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: List type
az: Siyahı növü

en: Hidden
az: Gizli

en: Above
az: Yuxarıda

en: Formatter
az: Formatlayıcı
