Renderkit (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: List type
hu: Lista típusa

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Date field
hu: Dátummező

en: Above
hu: Felette

en: Classes
hu: Osztályok

en: @user's picture
hu: @user képe

en: Formatter
hu: Formázó

en: Image field
hu: Képmező

en: Image style
hu: Képstílus

en: Wrapper
hu: Befoglaló

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Profile type
hu: Profil típus

en: Label display
hu: Címke megjelenítése

en: Link to entity
hu: Hivatkozás az entitásra
