Renderkit (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Field
id: Bidang

en: Separator
id: Pemisah

en: Inline
id: Sebaris

en: Original image
id: Gambar asli

en: List type
id: Jenis daftar

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: List items
id: Daftar pokok menu

en: Above
id: Di atas

en: @user's picture
id: Avatar @user

en: Formatter
id: Pengformat

en: Element
id: Elemen

en: Image field
id: Field gambar

en: Image style
id: Gaya gambar

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Profile type
id: Tipe Profil
